Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Robert Knutsson (WeP)

Kontaktinformation

Postadress:
Kompassgatan 4 332 31 GISLAVED
(bostad)

E-post:
robert.knutsson@pol.gislaved.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fastighet- och servicesnämnd ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14