Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Fredrik Johansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-251 84 95 (mobil)

Postadress:
Fridens väg 15 332 30 GISLAVED
(bostad)

E-post:
fredrik.johansson@pol.gislaved.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2010-11-01 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens allmänna utskott ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31