Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Linda Petersson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
linda.petersson@pol.gislaved.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnd ersättare 2016-11-17 - 2022-12-31