Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Stefan Nylén (SD)

Kontaktinformation

E-post:
stefan.nylen@pol.gislaved.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2014-11-03 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens allmänna utskott ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31