Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Jörg Neumann (M)

Kontaktinformation

E-post:
jorg.neumann@pol.gislaved.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnd ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens socialutskott ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31