Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Josefine Dinäss (S)

Kontaktinformation

E-post:
josefine.dinass@pol.gislaved.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14