Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Jonas Ericson (M)

Kontaktinformation

E-post:
jonas.ericson@pol.gislaved.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens allmänna utskott ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens näringsutskott ledamot 2018-05-02 - 2022-12-31