Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Sören Axelsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
soren.axelsson@pol.gislaved.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2012-09-11 - 2022-10-14
Valnämnd ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31