Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Maria Gullberg Lorentsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
maria.gullberg.lorentsson@pol.gislaved.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens allmänna utskott ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31