Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Jessica Flod Malmgren (S)

Kontaktinformation

E-post:
jessica.flod.malmgren@pol.gislaved.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Socialnämnd ledamot 2011-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens socialutskott ledamot 2012-10-31 - 2022-12-31