Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Lars Park (L)

Kontaktinformation

E-post:
lars.park@pol.gislaved.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd ersättare 2016-09-22 - 2022-12-31
Demokratiberedningen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2016-02-04 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens näringsutskott ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31