Förtroendevalda i Gislaveds kommun

Tommy Stensson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0371-505 51 (bostad)
070-664 49 02 (mobil)

Postadress:
Klintens väg 2 333 77 Burseryd
(bostad)

E-post:
tommy.stensson@pol.gislaved.se

Bild på Tommy Stensson

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens allmänna utskott ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens näringsutskott ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd ledamot 2011-01-01 - 2022-12-31